+48 733 240 024

Trasa spływu

Warka - Mniszew

Trasa spływu kajakowego Pilicą z Warki do Mniszew oferuje niezapomniane widoki i przygodę na wodzie. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w pięknie rzeki i cieszyć się aktywnością na łonie natury.

Trasa spływu - Warka - Mniszew

Spływ kajakowy to doskonały sposób na odkrywanie piękna natury i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Trasa spływu kajakowego Pilicą z Warki do Mniszew oferuje niezapomniane widoki i przygodę na wodzie. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w pięknie rzeki i cieszyć się aktywnością na łonie natury.

Przygotowania do spływu kajakowego

Przed rozpoczęciem spływu kajakowego Pilicą, należy odpowiednio się przygotować. Ważne jest zapoznanie się z przepisami dotyczącymi pływania kajakiem oraz zasadami bezpieczeństwa.

Warka - Początek przygody

Nasz spływ rozpocznie się w urokliwej Wawrze, która jest idealnym miejscem do rozpoczęcia przygody na wodzie. Po założeniu kamizelek asekuracyjnych i odpowiednim przygotowaniu sprzętu, możemy ruszyć w dalszą podróż.

Przezurocza przyroda na trasie

Spływ kajakowy Pilicą trasą z Warki do Mniszew to niezapomniana podróż przez malowniczą przyrodę. Podczas spływu będziemy podziwiać urocze krajobrazy, bujne lasy, malownicze pola oraz różnorodne gatunki ptaków i zwierząt zamieszkujących tereny nadbrzeżne rzeki. To doskonała okazja, aby zrelaksować się, odprężyć i cieszyć się bliskością przyrody.

Mniszew - Zakończenie spływu

Po kilku godzinach pływania dotrzemy do urokliwego Mniszewa, które będzie miejscem zakończenia naszego spływu. Mniszew to malownicza miejscowość, znana z pięknych krajobrazów i spokojnej atmosfery. Po wyczerpujących wysiłkach na wodzie będziemy mieć okazję odpocząć, zwiedzić okolicę i delektować się regionalnymi smakołykami w jednej z lokalnych restauracji.

Spływ kajakowy Pilicą trasą z Warki do Mniszewa to niezapomniana przygoda, która pozwoli nam odkryć uroki polskiej przyrody i cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Trasa ta oferuje wspaniałe widoki, kontakt z dziką przyrodą i możliwość relaksu wśród spokojnego nurtu rzeki.